Kontakt

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Gminy i Miasta Warta Sp. z o.o.

Siedziba firmy oraz adres do korespondencji:

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Gminy i Miasta Warty Sp. z o.o
ul. Tadeusza Kościuszki 9
98-290 Warta
łódzkie
tel. 43 8295 401
tel. kom. +48 791 779 56

Dział Finansowo-Administracyjny/ Biuro Obsługi Klienta:

Specjalista ds. obsługi klienta – inż. Anna Zatorska,
+48 43 8295 401 M: a_zatorska@zwikwarta.pl 
Specjalista ds. finansowo-administracyjnych – Aleksandra Ląc,
+48 43 8295 401 M: a_lac@zwikwarta.pl
 

Główna księgowa:

 mgr Elżbieta Krysiak,
+48 43 8295 401, M: e_krysiak@zwikwarta.pl
 

Zarząd:

Prezes zarządu – Piotr Trojanowski,
T: +48 43 8295 401 M: p_trojanowski@zwikwarta.pl

Dział Techniczno-Eksploatacyjny/ Oczyszczalnia

ul. Łódzka 1
98-290 Warta
łódzkie
tel/fax. 43 8294 260
tel. kom. +48 665 387 833

Kierownik DTE - Sławomir Woźniak

T: +48 438294260,M:
s_wozniak@zwikwarta.pl

Główny inżynier - mgr inż. Marcin Łuczak

T: +48 438294260,
M: m_luczak@zwikwarta.pl

Główny technolog wody i ścieków - dr inż. Magdalena Frajtak-Lepczyńska

T: +48 438294260,
M: m_frajtak@zwikwarta.pl

Operator wiodący oczyszczalni - Andrzej Kubiak,

T: +48 438294260,
M: a_kubiak@zwikwarta.pl

Inżynier - mgr inż. Sylwia Perek

T: +48 438294260,
M: s_perek@zwikwarta.pl

Zgłaszanie awarii


Biuro Obsługi Klienta (poniedziałek – piątek w godz. 7-15),
T: +48 43 8295 401 lub T: + 48 500 033 401
Telefony alarmowe całodobowe:
T: +48 43 8294 260 lub T: + 48 665 387 833

Wyślij do nas email

Skontaktuj się z nami zwikwarta@zwikwarta.pl
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Prosimy o wypełnienie ankiety

Wypełnij formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości